Vážení zákazníci, od 1.2.2018 bude prodejna GrowGo sídlit na adrese Sokolovská 1283/158, Praha 8-Libeň. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace. Tým GrowGo.
 

APTUS Breakout Powder

Neohodnoceno
 

APTUS Breakout Powder je koncentrovaný květový zesilovač bohatý na fosfor a draslík. Navíc obsahuje také vápník a hořčík, které podporují kvetení i v pozdějším stádiu květu. 

159 Kč
131,40 Kč bez DPH
   
Kód produktu 6660000001823
Výrobce IB.ECO BV
Kategorie Hnojiva
 

APTUS Breakout Powder je koncentrovaný květový zesilovač bohatý na fosfor a draslík. Navíc obsahuje také vápník a hořčík, které podporují kvetení i v pozdějším stádiu květu. Rostlina je tak schopna rozvíjet naplno svůj potenciál.

Fosfor podporuje růst a zdraví rostlin, vývoj kořenového systému, což napomáhá rostlině zpracovat světlo pomocí listů (Fotosyntéza). Fosfor je také klíčovým prvek pro tvorbu oleje a cukru. 

Draslík napomáhá tvořit škroby a sacharidy nůtné pro buněčné dělení, podporuje přenos cukrů a jeho štěpení, což vede k vyššímu kvetení a bohatším plodům. Stejně jako fosfor je důležitým prvkem při tvorbě olejů a cukrů. Slouží také jako aktivátor řady enzymů, které jsou důležité pro tvorbu mohutnějších květů.

Hořčík a vápník stimulují tvorbu chlorofylu a napomáhají přepravě fosforu v celé rostlině, pomáhají přeměně bílkovin a vitamínů, posilují buněčné stěny.

Tento produkt se velmi snadno rozpouští ve vodě a vyvážená kombinace látek působí jako efektivní stimulátor energie rostliny.

Složení:

  • Draslík 23%
  • Fosfor 35%
  • Hořčík 2%
  • Síra 3%


Dávkování:

APTUS Breakout Powder se používá poslední tři týdny květu. V 1. týdnu použití aplikujte 1 sáček na 100l vody, ve 2. a 3. týdnu použijte 2 sáčky na 100l vody. Hodnota EC by měla být 1,2.

Používejte pouze na zdravé a živé rostliny. Nemíchejte s jinými produkty zvyšujícími EC.


Balení: 75g

Hmotnost 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: