Vážení zákazníci, od 1.2.2018 bude prodejna GrowGo sídlit na adrese Sokolovská 1283/158, Praha 8-Libeň. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace. Tým GrowGo.
 

Canna Terra Seed Mix

Neohodnoceno
 

CANNA Terra Seed mix je rašelinový substrát speciálně vytvořen pro výsev a zakořenění řízků. Složení substrátu vytváří homogenní stálou strukturu, která je schopna udržet více vody, což vede k lepšímu vyklíčení semen.

274 Kč
226,45 Kč bez DPH
   
Kód produktu 6660000013826
Značka CANNA International BV
Kategorie Canna
 

CANNA Terra Seed mix je rašelinový substrát speciálně vytvořen pro výsev a zakořenění řízků. Obsahuje směs kokosové vlákno, bílá rašelina, černá rašelina, písek, dolomitické vápno, minerální hnojivo NPK. 

CANNA Terra Seed mix je lehce předhnojený substrát. Bílá rašelina spolu s ostatními použitými složkami vytváří substrát s homogenní stálou strukturou, která je schopna udržet více vody, což vede k lepšímu vyklíčení semen.

Bílá rašelina patří mezi vláknité rašeliny, které je tvořena mladými, částečně zetlelými rašeliníky (druh mechu), dokáže zadržet 10-12x více vody než je jeho hmotnost. Díky svému složení, šetrné těžbě a svým vlastnostem je bílá rašelina používána převážně u velmi kvalitních substrátů. 

Složení: Kokosové vlákno, bílá rašelina, černá rašelina, písek, dolomitické vápno, minerální hnojivo NPK
Sušina (% z hmotnosti): >30%
Organická hmota: >50%
Hodnota EC: 0,4mS/cm
Hodnota pH: 5,7
Minerální hnojiva NPK 12-14-24: 0,4kg/m3
Objem: 25l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: