Vážení zákazníci, od 1.2.2018 bude prodejna GrowGo sídlit na adrese Sokolovská 1283/158, Praha 8-Libeň. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace. Tým GrowGo.
  • 1 z 2
 

Canna kokosová rohož

Neohodnoceno
 

Canna kokosová rohož je vyrobena z kvalitních, promývaných kokosových vláken. Struktura použitých vláken zaručuje optimální poměr vody a vzduchu. Tyto rohože jsou ideální pro kapkové (drip) systémy.
Balení: 15l (100x15cm)

179 Kč
147,93 Kč bez DPH
   
Kód produktu 6660000013628
Značka CANNA International BV
Kategorie Canna
 

Kokosové rohože proslulé holandské značky CANNA jsou jedny z nějznámějších na trhu. Balení kokosového substrátu do perforovaných rohoží je oblíbené především u systémů automatických závlah, jako je drip systém nebo náplavové vany. Rohože jsou ideální v kombinaci s Libra truhlíky, ale lze je použít i samostatně.

Kokosové rohože CANNA jsou oblíbené především díky obsahu kvalitního substrátu, pro jehož výrobu je používáno pouze kvalitní kokosové vlákno bez obsahu jakýchkoliv patogenů (díky tomu nemusí být substrát desinfikován pomocí páry či chemicky). Tato vlákna jsou pěčlivě promývána a pufrována, aby bylo dosaženo optimálních chemických vlastností výsledného substrátu (hodnota pH, obsah solí).

Kombinace různých hrubostí kokosových vláken zajišťuje optimální poměr vody a vzduchu, který u těchto substrátů činí 73:23 a poskytuje ideální podmínky rozvoji kořenového systému.

Canna kokosové rohože jsou obohaceny o Trichodermu, která pozitivně působí na příjem živin rostlinou a zároveň chrání kořenový systém.Složení: 100% promývaný a pufrovaný kokosový prach
Sušina (% z hmotnosti): >15%
Organická hmota: >80%
Hodnota EC: <0,6mS/cm
Hodnota pH: 5,5-7
Velikost balení: 15l (100x15cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: